Lär känna våra medarbetare lite närmare

Vi är ett team av erfarna och dedikerade advokater med inriktning på olika rättsområden. Se mer nedan.

Anders Engdahl

Anders Engdahl

Advokat

Advokat sedan 1970.
Verksam på Heilborns Advokatbyrå sedan 1967.

anders.engdahl@heilborns.se

Lina Wassler

Lina Wassler

Advokat

Advokat sedan 2010.
Verksam på Heilborns Advokatbyrå sedan 2011.

lina.wassler@heilborns.se
070-752 03 19

Per Sandell

Per Sandell

Advokat

Advokat sedan 1993.
Verksam på Heilborns Advokatbyrå sedan 2008.

per.sandell@heilborns.se
Direktnummer 0155-45 56 14
Mobil 070-210 96 99

Staffan Fjellström

Staffan Fjellström

Advokat

Advokat sedan 1988.
Verksam på Heilborns Advokatbyrå sedan 1986.

staffan.fjellstrom@heilborns.se
070-552 49 54

Ulf Norin

Ulf Norin

Advokat

Advokat sedan 2007.
Verksam på Heilborns Advokatbyrå sedan 2004.

ulf.norin@heilborns.se
Direkt/mobil 0155-45 56 17

Lovisa Lindahl

Lovisa Lindahl

Jur.kand.

Verksam på Heilborns Advokatbyrå sedan 2016.

lovisa.lindahl@heilborns.se
Direktnummer 0155-45 56 19
Mobil 070-001 92 71

Cecilia Werner (Beijar)

Cecilia Werner (Beijar)

Advokat

Advokat sedan 2011.
Verksam på Heilborns advokatbyrå sedan 2017.

cecilia.werner@heilborns.se
070-389 08 36

Helena Engdahl

Ekonomihandläggare

Isabelle Welin

Sekreterare, receptionist

Monica Stewart

Sekreterare, lönegarantihandläggare